Pravidla skupiny DEPRESE
 Skupina není vedena odborníky (máme pouze částečný dohled). Jsme podpůrná, svépomocná
skupina.
Do skupiny NEPŘIJÍMÁME nikoho, kdo při žádosti o vstup do skupiny neodpoví na otázky!

SKUPINA JE URČENA PRO VĚKOVOU KATEGORII 18+ !!!!!!

vykricnik
 • Když někam "vejdeme", pozdravíme :) . Přivítejte se jako nový člen s ostatními. Nemusíte o sobě nic psát, ale pozdrav potěší.
 • Ve skupině si všichni tykáme. Jsme přece "na jedné lodi".
 • Nepoužívat ve svých komentářích i statusech vulgární výrazy.Správce má právo takové komentáře obsahující vulgární výrazy okamžitě mazat.
 • Zbytečně nevyvolávat konflikt, vzájemně se neurážet, nenapadat. Jsme lidé a každý máme nějaký názor, pokud nejsme schopni přijmout fakt, že „ten druhý“ má opačný názor jak my, ignorujeme se, nereagujeme na sebe. 
 • Anonymní profil na fcb, pokud bude přijat do skupiny by měl o sobě napsat pár řádků a následně vyvíjet aktivitu, jinak bude vyloučen. Museli jsme nastavit přísnější pravidla pro anonymní profily z důvodu špatných zkušeností apod.
 • Nepřijímáme do skupiny čerstvě založené profily, mladší jak 6 měsíců od data žádosti o přijetí do skupiny. Důvodem jsou špatné zkušenosti, škodní členové, kteří byli "odejiti" vytvářeli nové profily jen proto, aby v naší skupině mohli dále ubližovat ostatním svými projevy.
 • Alkoholismus, závislost na drogách - pokud nejde o někoho, kdo se s tímto léčí a prochází právě abstinencí, odejděte ze skupiny prosím dobrovolně, šetřete náš čas i nervy. Nikdo z nás nechce číst, že veškerá naše pomoc je k ničemu, protože člověk, který má skončit se závislostí toho není schopen a našich rad nedbá.
 • Zákaz obchodování s léky, nebo nabízení léků, které neužíváte ostatním. NEJSME PORADNA OHLEDNĚ LÉKU!!! Poptejte jednou za čas jeden, ale berte v potaz, že konzultovat léky atp. máte se svým lékařem.
 • Nejsme poradna ohledně léků, je nutné se ptát svého lékaře. Nediagnostikujeme.
 • Bez předchozí dohody se správci skupiny se nesmí ve skupině sdílet žádná reklama (výjimkou jsou písně, zajímavé články, témata - veřejných známých webů...). Nejsme klienti, ani potencionální klienti. 
 • Zákaz zveřejňování fotografií obsahujících krev, sepepoškozování, dále s obsahem nenávistným, apod.
 • Bez předchozí dohody se správcem není možné dělat ve skupině průzkum, statistiky, analýzy apod., nesmí se sdílet osobní blogy, články. Důvodem jest, že jsem se setkali s lidmi, kteří následně po soukromých zprávách členům nabízeli různé doplňky stravy, vitamíny, dokonce i nějaké přístroje, a to vše na základě analýzy, kterou si nenápadně ve skupině vytvořili. Podotknu, vše za dosti vysoké ceny, Proto před tím, než budete sdílet svůj blog apod., domluvte se se správci skupiny, zda je to možné.
 • Skupina je určena pro věkovou kategorii 18+ (jsme schopni udělat vyjimku pouze při předchozí domluvě se správcem).. 
 • Pokud chcete rozebírat "svá" téma, založte svůj vlastní příspěvek a nezatěžujte tím statusy jiných.
 • Nikdo ze skupiny není nikomu nic "povinen" a veškerou pomoc nabízí ze své dobré vůle. Případy nátlaku vymáhání si pozornosti, telefonické, či jiné komunikace, osobních setkání apod. ve skupině také netolerujeme. V případě, že na vás někdo takovýto nátlak vyvíjí, neprodleně informujte správce. 
 • Jakékoliv veřejné sebepoškozování a upoutávání na to, má správce povinnost takového člena vyloučit ze skupiny na dobu 24h. Je výhradně zakázána soukromá komunikace mezi členy skupiny se stejným obsahem se strestá vyloučením. Jední pověření v tomto mohou býti správci (ti mají za úkol takového člověka směrovat do rukou odborníka).
 • Naše skupina není milenecká seznamka, ani seznamka jako taková - za účelem hledání partnera/partnerky. Netolerujeme statusy za účelem hledání milence/milenky, co se týká "hledání partnera/partnerky" akceptujeme pouze po předchozí dohodě se správci skupiny. Za opakované komentáře statusů s "návrhy" mají správci právo vyloučit takového člena ze skupiny na 24h., a pokud se ani z toho neponaučí, následuje blokace. . 
 • Členové nesmí mít v blokaci ani jednoho ze správců skupiny DEPRESE. Pokud se tak stane, následuje okamžité vyloučení ze skupiny.
 • Při porušení jakéhokoliv z předchozích pravidel je dotyčný člen dočasně vyloučen ze skupiny, a to minimálně na 24h. O přijetí zpět do skupiny musí dotyčný sám požádat.
 • Při opakovaném porušení pravidel je člen vyloučen na trvalo. 
 • Míru a závažnost porušení pravidel posuzují správci skupiny.
 • Správce si vyhrazuje právo na vyloučení člena ze skupiny, pokud je víc jak 2 měsíce neaktivní (nedává o sobě vědět, třeba byť jen o faktu, že skupinu sleduje, jen nechce přispívat).
 • Správce je vždy v kontaktu s ostatními správci a jeho jednání je v souladu s pravidly skupiny. Jeho rozhodování se, je v oblasti určující a zastupující skupinu i jejích cílů. Dále je v rámci souhlasu i ostatních správců s tím, že jeho práva a povinnosti jsou v plné odpovědnosti za skupinu ze své vlastní, svobodné vůle, s vloženou důvěrou zakladatelky skupiny a jeho úkony jsou nedotknutelné. Správce = skupina.


Další body budu v případě nutnosti postupně doplňovat.

Správci nejsou povinni své konání odůvodňovat, možné otázky jsou ochotni odpovědět osobně na oficiálních srazech skupiny Deprese.

Naše skupina je tu proto, abychom si povídali, abychom si vzájemně postěžovali a vylili si své bolavé srdce i duši. Ti, co očekávají, že tu naleznou cokoliv jiného, co není spjato s depresí, jsou na omylu a naše skupina pro ně není určena!!!! 

Pro ty, co si chtějí budovat své ego a sebevědomí na lidech trpících depresí : nikdy nepochopím, proč to děláte. Nikdy nepochopím, o co vám v tu chvíli jde, ale vím jediné, "Boží mlýny melou" a nerada bych, abych vás za pár let musela "tahat z depresí" ... Buďte rádi, že jste v pořádku a nemáte žádné deprese. Raději se snažte být oporou těm druhým, nikdy nevíte, kdy vy sami tu oporu a pomoc budete potřebovat!

Skupina DEPRESE

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Pro více informací: Cookies.